N00002 | Prodej činžovního domu 899 m²- Jablonné v Podještědí

Dlouhá, Jablonné v Podještědí  

Rezervace

Prodej menšího developerského projektu s jedenácti jednotkami v Jablonném v Podještědí.

K dispozici je platné stavební povolení k přestavbě na bytový dům a potřebná projektová dokumentace.

Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci. Momentálně je nevyužívaná a bez nájemních vztahů. Velká užitná plocha umožní novému majiteli dostatek prostoru pro realizaci vlastních nápadů. Možné je například využít sál k dostavbě nástavby a tím získat dalších 150-300m2 užitné plochy navíc.

Dům se nachází v městské památkové zóně a ve shodě s památkáři je připraven projekt respektující zachování krásného vzhledu fasády.

Budova je rozdělena na dvě části. Hlavní budova a objekt bývalého tanečního sálu, který má již má novou střechu z falcovaného plechu. Možnost rekonstruovat nemovitost ve dvou etapách. 4 bytové jednotky mají vlastní plánovanou vlastní předzahrádku.

Jablonné v Podještědí je vyhledávanou lokalitou poblíž Liberce a má veškerou občanskou vybavenost. Dům je v ulici, která nabízí perfektní kombinaci klidného bydlení i pohodlnou pěší dostupnost centra města.

Parkování je pro všechny bytové jednotky na vlastním pozemku. Veškeré sítě jsou k dispozici (alokován je pro přestavbu elektro-příkon pro celý BD, v místě je obecní vodovod, plyn i kanalizace).

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Zájemcům zašlu předem všechny informace k domu (kompletní fotogalerie, projektová dokumentace, vyjadřovačky, vizualizace, atd.).
Plocha parcely 1362 m2
Elektřina Elektro - 230 V
Voda Voda - dálkový vodovod
Plyn Plynovod
Topení Ústřední - plynové
Odpad Kanalizace
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti budovy 73 kWh/m²
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.
Energetický průkaz stáhnout

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Mgr. Barbora Tichá

Telefon: +420 602 106 515
E-mail: b.ticha@centrum.cz

Kontaktní formulář