N00001 | Zděná chata v Železném Brodě

Železný Brod  

Rezervace

Pěkný zahradní domek s vlastním pozemkem se nachází v Železném Brodě. Skvělá je poloha nad městem odkud se budete kochat krásným výhledem a jižní orientace pozemku. Jedná se o objekt v malé chatové osadě, která je celá oplocená.

Součástí chaty je terasa o velikosti 21m2, která navazuje na obytné přízemí. Každé patro domku včetně sklepa má plochu 16m2. Půdní prostor je příjemně velký a umožňuje pohodlné spaní pro celou rodinu. Je možné zde vybudovat také balkón, který je z půdy balkónovými dveřmi přístupný.

Vytápění je řešeno krbovými kamny. Pro jejich provoz je potřeba zrevidovat komín. Voda je přivedena do osady a je k dispozici z kohoutku na společném pozemku. Elektřina je přivedená do chaty. Vlastní hodiny jsou v antoníčku na patě pozemku. Odpady nejsou v chatě řešené vůbec, protože zde není koupelna, ani WC. Domek je zcela podsklepen.

Chata byla postavena v roce 1991 a po dokončení stavebních prací je možné ji na základě platného stavebního povolení zkolaudovat. Kompletní projektovou dokumentaci dostane nový majitel k dispozici. Chata leží na vlastním pozemku a má svou zahradu. Nad rámec vlastního pozemku je také domluven pronájem části pozemku za chatou ve výši 460,-Kč za měsíc.

Střecha s hliníkovou krytinou je v dobrém stavu. Jsou namontované nové okapy a svody. Voda ze střechy je zachytávána do sudů k využití na zálivku.

Zahrada je mírně svažitá a velká přesně akorát pro drobné zahradničení. Je zde prostor pro pěstování okrasných i užitkových rostlin.

Parkování je možné hned u chatové osady na novém vyasfaltovaném parkovišti.

Osada se nachází v lokalitě zvané Poušť pár minut autem od centra Železného Brodu. Nádherné jsou zejména
procházky po okolí. Jistě uvítáte široké možnosti sportovního vyžití– výšlapy i vyběhnutí do přírody hned za chatou.

Doporučuji také na flip.
Zastavěná plocha 20 m2
Užitná plocha 32 m2
Plocha parcely 335 m2
Druh objektu smíšená
Stav objektu dobrý
Počet podlaží v objektu 2
Umístění objektu klidná část obce
Elektřina Elektro - 230 V
Voda Voda - dálkový vodovod
Topení Lokální - tuhá paliva

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Mgr. Barbora Tichá

Telefon: +420 602 106 515
E-mail: b.ticha@centrum.cz

Kontaktní formulář